10 Nisan 2015 Cuma

MISSHA WRAPPİNG COAT SPRAY MASK NE OLA Kİ?

Herkese yeniden merhaba, 

Son zamanlarda Missha'nın enteresan ürünlerini deneyimliyorum :) Bu durum benim için oldukça keyifli bir hal aldı. Cilt ürünleriyle ilgili yazdığım her yazıda mutlaka cildimin kuru olduğunu yazdığımdan dolayı ürünlerimi nemlendirme kat sayısı yüksek ürünlerden seçtiğim biliniyor olmalı.
Gelelim ürünümüzle ilgili detaylara...Sprey maskemiz yeşil sert plastikten yapılmış bir ambalaj ile geliyor. 100ml oluşu en sevdiğim yönlerinden biri, çabuk bitmeyecek gibi duruyor :)

Ben ürünü Lila Kutu'dan aldım. Missha'nın resmi sitesinde ise Bal özlü olanını gördüm. 

Sprey maskenin kullanımı oldukça kolay, silmek ya da yıkamak gerekmiyor. Cildinizi yıkayıp tonikledikten sonra 10 cm kadar mesafeden yüzünüze sıkıyorsunuz ve birkaç dakika emilmesini bekliyorsunuz. İşte bu kadar :)


Oldukça sıvı bir maske, bendeki aloe içeriyor. Göz çevresinden sakınmamıza gerek yok, hatta ipucu olarak göz ve dudak çevresine ekstra sıkılabileceği vurgulanmış. Kullanmadan önce çalkalamayınız uyarısı da dikkat çekici. Sebebini bilemiyorum fakat çalkalamadan kullan diyorsa öyle kullanalım :)

Gelelim vaatlerine; ciltte nem kaybını önleyen ve cilde yoğun nem kazandıran bir nem bariyeri oluşturmayı vaat ediyor.

Fiyatı resmi sitesinde 37.71 lira.Benim maske ile ilgili görüşlerime gelecek olursak:

- Ben sprey maske fikrini oldukça sevdim açıkçası, çünkü kağıt maskelerin tek kullanımlık olması ve yüzde bazı bölgelere ulaşmaması vs. durumları pek sevmiyorum.
- Kağıt maskelere göre daha ekonomik olduğunu düşünüyorum.
- Kokusunu çok sevdim, çok hafif bıktırmayan bir kokusu var.
-Cildime kadifemsi bir etki yapıyor, tabii başka ürünlerle de destekliyorum. 
-Sevmediğim yönleri ise göz yakması ve biraz yapışkanlı bir his bırakması.

Sonuç olarak ben genel anlamda sevdim, biterse yine alırım. Bu boyutuyla uzun süre kullanacağımdan hiç şüphem yok ama :)

SevgilerHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız için teşekkürler.